Dodaj do ulubionych
 
Zamawiając zestaw edukacyjny Szkoły Hakerów możesz być pewien, że to, co otrzymasz, zgodne jest w stu procentach z opisem dostępnym na niniejszej stronie.

Kupując, nic nie ryzykujesz, ponieważ dajemy Ci 100% gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy, jeżeli uznasz, że zestaw nie odpowiada Twoim oczekiwaniom. W ciągu 90 dni od momentu zakupu, możesz oddać nabyty zestaw i otrzymać zwrot zapłaconych pieniędzy.

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) Kupujący, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w Sklepie internetowym. My rozszerzamy tę gwarancję na 90 dni - bez pytań i formalności.

Dlaczego dajemy taką gwarancję? Ponieważ, jesteśmy pewni wysokiej jakości produktu, który oferujemy.

 
Zestaw edukacyjny Szkoły Hakerów przygotowany został z zachowaniem należytej staranności. Gwarantujemy, że materiał, który otrzymasz będzie odpowiadał opisowi zawartemu na niniejszej stronie.

Podczas druku Podręcznika korzystaliśmy z usług profesjonalistów, którzy obsługują największe wydawnictwa polskie (nakłady rzędu kilku milionów w skali roku). Poligrafia oraz opakowanie zestawu przygotowane zostały z zachowaniem kontroli jakości (certyfikat ISO 9001), co gwarantowali wykonawcy. Płyty szkoleniowe zostały wytłoczone w profesjonalnych warunkach, co stanowi o ich wysokiej jakości.

 
W przypadku jakichkolwiek kłopotów natury technicznej, gwarantujemy, że nie pozostaniesz z problemem sam. Stając się uczestnikiem szkolenia Szkoły Hakerów, dołączasz do aktywnej społeczności, na której pomoc możesz zawsze liczyć.

 
Zestaw edukacyjny Szkoły Hakerów został przygotowany przez osoby dobrze znające się na tym, co robią. Innymi słowy, zawartość Podręcznika została napisana przez hakerów, dla obecnych, jak i przyszłych hakerów. Autorzy dobrze znani są w świecie bezpieczeństwa systemów komputerowych. O profesjonalizmie Twórców niech świadczy również fakt, że część z Nich brała udział w międzynarodowych konkursach informatycznych wysokiego szczebla.

Dodatkowo, treść każdego rozdziału została zweryfikowana pod kątem poprawności merytorycznej. Materiał szkoleniowy w postaci filmów instruktażowych stworzony został w realnym środowisku, z wykorzystaniem standardowego, niezmienionego oprogramowania - dlatego właśnie jest tak cenny.

 
Dokonując zamówienia w serwisie możesz być pewny bezpieczeństwa podanych przez Ciebie informacji. Szanujemy Twoją prywatność i gwarantujemy, że podane informacje nie zostaną udostępnione osobom lub instytucjom trzecim.

Nad bezpieczeństwem transakcji internetowych czuwa serwis DotPay.pl. Procedura płatności on-line zabezpieczona jest silnym algorytmem szyfrowania (SSL), aby uniemożliwić przechwycenie przesyłanych informacji. Jeżeli korzystasz z płatności on-line, możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne.

Jeżeli życzysz sobie, aby przesyłka z zestawem edukacyjnym Szkoły Hakerów nie zawierała loga serwisu, prosimy zaznaczyć to w polu "Uwagi i adnotacje" formularza zamówienia, dostępnego na stronie. Wówczas przesyłka zostanie nadana jako dyskretna.

Serdecznie zapraszamy do zakupu!

zamow