Dodaj do ulubionych
 
Informacje ogólne

Promocja - koszt wysyłki krajowej to ZERO ZŁOTYCH.

Zamówiony zestaw edukacyjny Szkoły Hakerów zostanie dostarczony za pośrednictwem usług Poczty Polskiej.

Maksymalny termin realizacji zamówienia to 7 dni roboczych, od momentu wypełnienia i przesłania poprawnego formularza zamówienia. Z reguły, zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin, co oznacza, że zestaw trafi do adresata w ciągu 2-3 dni.

Zawartość przesyłki zgodna jest w 100% z wizualizacją dostępną na stronie (zdjęcie poniżej). Zamawiając Interaktywny zestaw edukacyjny Szkoły Hakerów otrzymasz Podręcznik - EDYCJA 2.0, który liczy 432 strony i po brzegi naszpikowany jest wiedzą z dziedziny hackingu oraz bezpieczeństwa systemów komputerowych i sieci.

W Twoim zestawie znajdzie się również płyta DVD zawierająca 20 filmów instruktażowych, których czas trwania to blisko 4 godziny, oraz szkoleniowy System Operacyjny v2.0 na płycie CD, który umożliwi Ci praktyczne wykorzystanie umiejętności nabytych w trakcie lektury Podręcznika.

Wszystkie, wyżej wymienione części zestawu zostaną zapakowane w dodatkowy karton zabezpieczający i wysłane na podany przez Ciebie adres.

Uwaga! W przypadku przedpłaty (przelew na konto lub płatność kartą kredytową) cena szkolenia będzie mniejsza o 5zł, z powodu niższej opłaty pocztowej. Zamówienia opłacone "on-line" realizowane są w pierwszej kolejności.

Jeżeli życzysz sobie, aby przesyłka z zestawem edukacyjnym Szkoły Hakerów nie zawierała loga serwisu, prosimy zaznaczyć to w polu "Uwagi i adnotacje" formularza zamówienia, dostępnego na stronie. Wówczas przesyłka zostanie nadana jako dyskretna.

Wysyłka poza granice Polski

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy możliwość wysyłki zestawu szkoleniowego do dowolnego kraju Unii Europejskiej oraz Stanów Zjednoczonych.

W przypadku wysyłki zagranicznej do ceny zestawu należy doliczyć koszt wysyłki w wysokości 35 zł. Jedyną, akceptowaną formą uregulowania należności jest płatność kartą kredytową lub przedpłata na rachunek bankowy w Polsce.

Termin realizacji zamówienia w przypadku wysyłki poza granice kraju to 7 - 14 dni roboczych. Wszystkie przesyłki nadawane są jako POLECONE, za pośrednictwem Poczty Polskiej. W razie pytań prosimy o kontakt, wykorzystując formularz dostępny na tej stronie.